Loading...
9

Kurs Doszkalający

Trener Przygotowania Motorycznego

36 Lekcji w tym: 42h 9m + 338 stron skryptów

Dla Kogo Jest Ten Kurs?

Jesteś trenerem personalnym i chcesz rozwijać swoje kompetencje?

Dobrze trafiłeś!

Jeśli ukończyłeś kurs trenera personalnego i szukasz dalszej możliwości rozwoju, to ten kurs jest dla Ciebie!

Co Da Ci Ten Kurs?

będziesz mógł pracować ze sportowcami,
nauczysz się dobierać plany treningowe dostosowane do indywidualnych predyspozycji zawodnika zapewniające mu maksymalne tempo budowy formy sportowej,
przełamiesz stagnację treningową w programowaniu planów treningowych,
nauczysz się mądrze pracować z ludźmi, którzy dla przełamywania własnych granic i spełnienia sportowych marzeń potrafią zrobić wszystko,
nauczysz się świadomej pracy z ciałem,
zwiększysz swoje kompetencje,
zbudujesz autorytet,
zwiększysz zakres swoich trenerskich możliwości,
posiądziesz kompletną wiedzę o przygotowaniu motorycznym,
poprawisz wyniki sportowe swoich podopiecznych (i swoje!),
zwiększysz swoje możliwości zarobkowe i zoptymalizujesz czas pracy jako trener,
dołączysz do grona Elitarnych Trenerów, którzy szkolą świadomie, bezpiecznie i skutecznie.

Fakty o Kursie

Kurs jest internetową wersją stacjonarnego szkolenia, opiera się na tej samej podstawie programowej i spełnia te same standardy.

Bazując na olimpijskim doświadczeniu autora kursu, dra nauk medycznych i nauk o zdrowiu Michała Pietrzaka, kurs da Ci wiedzę, którą dotychczas znali tylko najlepsi trenerzy poziomu mistrzowskiego międzynarodowego.

Trener Przygotowania Motorycznego

Jesteś trenerem personalnym i chcesz rozwijać swoje kompetencje?

Ukończyłeś kurs trenera personalnego i szukasz dalszego rozwoju?

Chcesz pracować ze sportowcami? 

Dobierać plany treningowe dostosowane do indywidualnych predyspozycji zawodnika zapewniające mu maksymalne tempo budowy formy sportowej? 

Chcesz pracować z ludźmi, którzy dla przełamywania własnych granic i spełnienia sportowych marzeń potrafią zrobić wszystko?

Obecnie większość liderów szkoleniowej branży przygotowania motorycznego na świecie organizuje kursy przygotowujące do pracy jako Trener Przygotowania Motorycznego w 100% online.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie współczesnego rynku oraz kierowane do nas prośby dajemy Państwu możliwość odbycia naszego kompleksowego kursu Trener Przygotowania Motorycznego w formie online.

Kurs jest internetową wersją stacjonarnego szkolenia, opiera się na tej samej podstawie programowej i spełnia te same standardy.

Kierownik Merytoryczny

Dr Michał Pietrzak

kierownik merytoryczny

Dr n. med. i n. o zdrowiu

Dwukrotny Olimpijczyk

Finalista Igrzysk olimpijskich Rio de Janeiro 2016

5-cio krotny medalista Mistrzostw Europy

Trener Przygotowania Motorycznego medalistów mistrzostw świata, medalistów mistrzostw Europy, olimpijczyków

Fizjoterapeuta, Prezes Śląskiego Centrum Fizjoterapii

Trener Kadry Narodowej PZBiS

Poznaj Nas

Kto wyszkoli Cię na Elitarnego Trenera?

Michał Pietrzak

michal

Dr n.med i n. o zdr.

Fizjoterapeuta

Trener Przygotowania Motorycznego

Prezes Śląskiego Centrum Fizjoterapii

Więcej
Instagram Facebook

Poznaj moduły kursu

Autorytety

Poszerz ilość swoich klientów personalnych, popraw ich wyniki i osiągnięcia sportowe, zapobiegaj, diagnozuj i rehabilituj ich kontuzje i urazy!

Bez tracenia czasu i pieniędzy na nieskuteczne metody i kursy postaw na rzetelną wiedzę sprawdzoną w praktyce!

Wiedza zawarta w kursie „Trener Przygotowania Motorycznego” to efekt wieloletniej pracy ze sportowcami poziomu mistrzowskiego (m.in. zdobywcami medali Mistrzostw Świata, Pucharów Świata, Mistrzostw Europy, Uniwersjady).


Jeżeli jesteś TRENEREM personalnym / medycznym, czy sportowcem, doskonale wiesz, że…

1. Każdy dzień przynosi przełomowe wyniki badań z zakresu treningu i fizjoterapii, dlatego warto śledzić nowinki i wciąż poszerzać swój warsztat

2. Jedyna słuszna praca z podopiecznym to dobór metod i narzędzi do jego indywidualnych predyspozycji

3. Należy działać kompleksowo, nie doraźnie! Sama wiedza z zakresu treningu, czy fizjoterapii to za mało. Jedynie połączenie obu obszarów jest prawdziwym gwarantem sukcesu, który przekłada się na realne wyniki.

4. Warto uczyć się od autorytetów, którzy sprawdzili swoją wiedzę w praktyce

certyfikat

Stań się Elitarnym Trenerem

wybierz kurs:

Trener Przygotowania Motorycznego

w standardowej cenie:

1499 zł

Aktualnie w promocyjnej cenie

1399 zł

promocja trwa jeszcze tylko:

Wciąż się zastanawiasz ?

Rozumiemy to.

Kurs Trener Przygotowania Motorycznego to
inwestycja bez ryzyka

Kurs Trener Przygotowania Motorycznego prowadzony w Elitarnym Treningu objęty jest programem "Gwarancja Satysfakcji albo zwrot kosztów"

Dbamy o wysoki poziom szkolenia ponieważ zależy nam na zadowoleniu kursantów.
Gwarancja satysfakcji to zabezpieczenie Twojej inwestycji w nasz kurs.

gwarancja

Założenia gwarancji satysfakcji są proste: NIE PONOSISZ ŻADNEGO RYZYKA związanego z zakupem. Jeżeli z jakichkolwiek powodów zakupiony kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od zakupu, a otrzymasz zwrot pieniędzy.

Gdzie jest haczyk?

Nie ma!

Jesteśmy pewni o wysokiej jakości naszych kursów online i przekazywanej wiedzy przez naszych specjalistów:
Michal i .

Anatomia Funkcjonalna

W tym module, przeniosę Cię do fascynującego świata ludzkiego ciała, gdzie z pomocą nowoczesnych technologii i programów wizualizujących pracę ludzkiego ciała, poznasz jego zawiłości w sposób niezwykle ciekawy i przystępny. Ta wiedza jest kluczowa dla każdego trenera personalnego, który chce zaprojektować doskonale dopasowany do potrzeb swojego klienta program treningowy. Dzięki naszym materiałom szkoleniowym z anatomii funkcjonalnej, stanie się to dla Ciebie nie tylko łatwe, ale też niesamowicie pasjonujące i ekscytujące. Zyskasz nie tylko wiedzę, ale i przekonanie, że możesz stać się prawdziwym ekspertem w dziedzinie wiedzy o ludzkim ciele i treningu personalnym. Odkryj razem z nami w najciekawszy z możliwych sposobów tajniki anatomii ludzkiego ciała! Nadal sądzisz, że anatomia jest nudna i trudna? A czy wiesz, że nasze kości są na tyle silne, że ​​mogą wytrzymać nacisk dwóch czołgów!? a ludzkie ciało produkuje wystarczającą ilość kwasu solnego, aby rozpuścić metale takie jak złoto czy srebro?! że przez całe życie człowiek produkuje wystarczającą ilość śliny, aby napełnić dwa baseny olimpijskie!? W ciągu życia człowiek zrzuca około 18 kg skóry, a ludzkie oko ma zdolność rozpoznawania 10 milionów kolorów!? Jak widać anatomia może być fascynująca i ciekawa! Zależy tylko kto i jak przekazuje tą wiedzę :)

Kształtowanie systemów energetycznych

Wiedza jak działa ciało sportowca podczas różnego rodzaju treningów, to klucz do zaplanowania skutecznych treningów przygotowania motorycznego, które pomogą Twoim zawodnikom osiągnąć wymarzone cele. W czasie wykładu online "Kształtowanie systemów energetycznych" trwającego 1h27min kursu elitarnego trenera przygotowania motorycznego będziesz miał szansę zgłębiać tajniki fizjologii wysiłku fizycznego w sposób przystępny i ciekawy. Przekonamy Cię, że współpraca systemów energetycznych pokrywających koszt energetyczny wysiłku fizycznego w trakcie treningów przygotowania motorycznego to fascynujący świat współzaleźności, a zrozumienie jej mechanizmów pozwoli Ci na stworzenie maksymalnie skutecznych treningów, które będą dostosowane do potrzeb i indywidualnych możliwości Twoich zawodników!

Dietetyka i suplementacja

Zdobywanie wiedzy na temat żywienia i suplementacji to nie tylko ważny element pracy trenera personalnego, ale także pasjonujące wyzwanie dla każdego, kto chce wpłynąć pozytywnie na zdrowie i kondycję swoich klientów. Zrozumienie roli makroskładników i mikroskładników w diecie oraz wpływu suplementacji na organizm to kluczowe umiejętności, które pomogą w osiąganiu lepszych efektów treningowych i poprawie jakości życia. Jeśli chcesz stać się elitarnym trenerem personalnym, nie możesz przegapić tej fascynującej części swojej pracy. Pamiętaj, że o sukcesie Twojego Podopiecznego decyduje nie tylko trening ale i regeneracja, na którą składa się prawidłowe odżywianie, nawodnienie oraz sen. Ten moduł składa się z X lekcji. Lekcja 1: Fakty i mity dietetyczne (15min), 2. Wszechobecne trucizny (16min), 3. Białko (38min), 4. Węglowodany )58min), 5. Tłuszcze (46min), 6. Płyny (32min), 7. Suplementacja (X min)

Stretching

Aby Nasze ciało miało szansę ergonomicznie i efektywnie pracować niezależnie od wybranego rodzaju aktywności fizycznej- należy wyeliminować wszelkie kompensacje i zaburzenia w przebiegu prawidłowych wzorców ruchowych przy jednoczesnym podniesieniu temperatury ciała osoby ćwiczącej. Wszelkie ograniczenia w ruchomości stawów i mobilności tkanek miękkich mogą negatywnie wpływać na efektywność podejmowanych form aktywności fizycznej a przede wszystkim zwiększać ryzyko występowania przeciążeń i kontuzji. Szczegółowa analiza poziomu sprawności fizycznej i potrzeb naszego ciała, dzięki przeprowadzonemu Screeningowi – daje Nam szansę zaprogramować efektywnie rozgrzewkę, która podniesie efektywność każdego rodzaju aktywności fizycznej w części głównej treningu.

Stabilny Core podstawą skutecznego Treningu Przygotowania Motorycznego

Zapomnij o nudnych i niebezpiecznych ćwiczeniach siłowych na mięśnie brzucha takich jak klasyczne czy rosyjskie brzuszki! Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa i zaskoczyć swoich przyszłych klientów personalnych, pomóc im osiągnąć spektakularne wyniki w treningu personalnym, musisz poznać rewolucyjną metodę ćwiczeń CORE, które prezentujemy w naszym wykładzie i filmie instruktażowym trwającym 5h 44min. Znajdziesz tam ponad 100 bezpiecznych, funkcjonalnych i kreatywnych ćwiczeń, które pozwolą Ci osiągnąć zaskakujące rezultaty robiąc wrażenie na Twoich przyszłych Podopiecznych. Skocz na pokład tej petardy, którą jest kurs Trenera Personalnego w Elitarnym Treningu i przekonaj się, jak prosty i ekscytujący może być trening przygotowania motorycznego!

Wywiad zdrowotny i sprawnościowy

Jeśli, jako trenerzy czy rehabilitanci, chcemy stworzyć skuteczny program treningowy dla podopiecznych, powinniśmy spojrzeć na zawodnika jak na ciąg wzajemnie oddziałujących na siebie powiązań, a przede wszystkim zrozumieć je – aby zdiagnozować, a następnie wyeliminować słabe ogniwo, ograniczające efektywność pracy treningowej. Musimy mieć świadomość, iż zaburzenia w jednym ogniwie, mogą prowadzić do zmian, często w odległych częściach ciała. Dlatego podstawową zasadą rehabilitacji i treningu jest INDYWIDUALIZACJA. Trener, który nie rozpoznaje indywidualnych predyspozycji swojego podopiecznego, naraża go na przetrenowanie, niedotrenowanie lub utratę zdrowia. Rehabilitant bez zwrócenia uwagi na indywidualne potrzeby sprawnościowe pacjenta będzie leczył ból, nie eliminując przyczyn występowania dolegliwości, które powrócą z biegiem czasu.

Technika ćwiczeń siłowych na bazie wzorców ruchowych

W ramach tego modułu kursu, przyszli trenerzy przygotowania motorycznego zapoznają się z prawidłową i funkcjonalną techniką ćwiczeń siłowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw filmów instruktażowych trwających łącznie 8h oraz skrypt o objętości aż 114 stron. Dzięki temu przyszły trener personalny będzie miał okazję poznać szczegółowo prawidłową technikę 125. ćwiczeń siłowych, podzielonych na ćwiczenia w oparciu o wzorce ruchowe, ćwiczenia na maszynach i z wolnym ciężarem oraz ćwiczenia izolowane. Nasz kurs online z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pokaże Ci, jak zmienić swoje życie dzięki treningowi siłowemu. Z tak szerokim i zróżnicowanym pakietem materiałów, nasz kurs online jest bez wątpienia najlepszy na rynku i pozwoli przyszłym trenerom personalnym zdobyć niezbędne umiejętności do prowadzenia skutecznych i bezpiecznych treningów siłowych. Dlaczego powinieneś wybrać nasz kurs online? Po pierwsze, program naszego elitarnego kursu jest doskonale dostosowany do Twoich potrzeb. Masz pełną kontrolę nad czasem i tempem nauki, dzięki czemu możesz uczyć się w dogodnym dla siebie momencie. Po drugie, nasz kurs jest prowadzony przez doświadczonych trenerów, którzy zapewnią Ci najlepszą jakość nauczania. Po trzecie, nasz kurs online jest najbardziej zaawansowanym produktem na rynku. Dzięki niemu nauczysz się, jak prowadzić treningi personalne na najwyższym poziomie. Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć dzięki treningowi siłowemu! Ten moduł składa się z 6 lekcji. Lekcja 1: Film instruktażowy (1h30min) Fakty i mity treningu siłowego: Trening siłowy z wykorzystaniem maszyn i wolnych ciężarów. Lekcja 2: Film instruktażowy (1h30min) Ocena poziomu sprawności fizycznej klienta personalnego na bazie wzorca przysiadu. Lekcja 3: Skrypt (114 stron) "Wzorce Ruchowe". Lekcja 4. Filmy instruktażowe (3h30min) Technika ćwiczeń siłowych na bazie wzorców ruchowych. Lekcja 5. Film instruktażowy (45min) Ćwiczenia siłowe obręczy barkowej (42min), Lekcja 6. Film instruktażowy (45min) Ćwiczenia siłowe izolowane

Funkcjonalna ocena techniki biegu

Dzięki modułowi kursu Elitarnego Trenera Przygotowania Motorycznego o nazie Funkcjonalna technika biegu podniesiesz i rozwiniesz swój biegowy potencjał na nieosiągalne dotąd poziomy! Jeżeli marzysz o płynnym, efektywnym i funkcjonalnym biegu, który pozwoli Twoim zawodnikom pokonać każdą trasę z lekkością i pewnością, to kurs Elitarnego trenera Przygotowania Motorycznego jest właśnie dla Ciebie! Odkryj, dlaczego jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w szkoleniach z zakresu przygotowania motorycznego! Naucz się biegać w perfekcyjnym stylu dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu do funkcjonalnej oceny techniki biegu, które przekształcą Twoje bieganie na zawsze. Jesteśmy pewni, że jesteśmy najlepsi, ponieważ nasza metoda oceny i poprawy techniki biegu jest bezkonkurencyjna. Nasza tajemnica tkwi w dokładnej analizie każdego aspektu Twojej techniki biegu. Poprzedzamy trening biegowy wywiadem zdrowotnym i sprawnościowym, który pozwala nam zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby oraz potrzeby Twoich zawodników w zakresie naprawy techniki biegu. Nie ograniczamy się do eliminowania tylko widocznych błędów. Poszukujemy źródeł każdej niewłaściwej techniki biegu. Ten moduł kursu Trenera Przygotowania Motorycznego nauczy Cię identyfikuji pierwotnych przyczyn błędów poprzez analizę przykurczonych i osłabionych grup mięśniowych. Każdy błąd techniki biegu, który wyłapiemy, jest analizowany w kontekście Twojej struktury ciała i specyficznych cech fizycznych. Dzięki temu tworzymy dla Ciebie i Twoich podopiecznych spersonalizowany plan naprawczy, który jest dostosowany do Twoich unikalnych potrzeb. Nasza głęboka wiedza o biomechanice i anatomii sprawia, że jesteśmy w stanie wyjaśnić Ci, dlaczego dany błąd występuje. Nasi szkoleniowcy są ekspertami w identyfikowaniu i korygowaniu dysbalansów strukturalnych w Twoim ciele.

Kształtowanie Szybkości i Zwinności

Autor kursu Trenera Przygotowania Motorycznego to sprinter reprezentujący dwukrotnie nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Europy, Uniwersjady i kraju. Podczas wykładów i filmów instruktażowych dzieli się wieloletnim doświadczeniem zdobywanym pod okiem najlepszych trenerów świata konkurencji sprinterskich w zakresie ćwiczeń kształtujących technikę biegu sprinterskiego i samego treningu rozwijającego szybkość biegu czy zmiany kierunku poruszania się. Stań się Elitarnym Trenerem Przygotowania Motorycznego, który będzie autorytetem dla swoich zawodników, zapewniając im jednocześnie maksymalne tempo budowy zdolności motorycznych i dołącz do społeczności Elitarnych Trenerów już dziś- wybierając kurs Trenera Przygotowania Motorycznego online w Elitarnym Treningu.

Kształtowanie Siły Eksplozywnej

W wyczynowym sporcie jednym z ważnych celów treningowych jest rozwój siły eksplozywnej. Można ją opisać jako kombinacje szybkości ruchu z możliwością generowania siły. Charakterystyczne dla treningu plyometrycznego są bardzo gwałtowne, ekscentryczne obciążenie mięśni z uruchomieniem potężnego odruchu na rozciąganie oraz eksplozywne uwolnienie energii zgromadzonej w tkankach łącznych zwanych w skrócie siłą reaktywną. W materiałach instruktażowych dowiesz się kiedy i w której części treningu ćwiczenia plyometryczne powinny być stosowane oraz kto może rozpocząć trening plyometryczny. Materiał szkoleniowy zawiera instrrukcję wykonania blisko 30 ćwiczeń rozwijających siłę eksplozywną sportowca.

Diagnostyka poziomu wytrenowania sportowca

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak stworzyć trening przygotowania motorycznego, który perfekcyjnie pasuje do indywidualnych potrzeb Twoich podopiecznych? Rozgryź tajniki diagnozowania stanu wytrenowania sportowca! Odkryj moduł ""Diagnostyka Stanu Wytrenowania"" w naszym prestiżowym kursie Trenera Przygotowania Motorycznego. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć treningi szyte na miarę, oparte na dokładnych badaniach wydolnościowych i testach określających poziom zdolności motorycznych Twoich zawodników? Nasz moduł ""Diagnostyka Stanu Wytrenowania"" to klucz do zrozumienia, jak dobrać składowe parametrów treningowych w oparciu o konkretną wiedzę i zebrane dane o poziomie zdolności motorycznych zawodników

Metody monitorowania i kontroli procesu treningowego

"Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, czy Twój program treningowy naprawdę przynosi oczekiwane rezultaty? Czy chcesz stać się mistrzem w analizowaniu postępów swoich podopiecznych? Jeśli tak, to nasz moduł ""Metody Monitorowania i Kontroli Procesu Treningowego"" w ramach naszego elitarnego kursu Trenera Przygotowania Motorycznego online jest stworzony właśnie dla Ciebie! Dlaczego ten moduł jest tak wyjątkowy? Dzięki temu modułowi kursu Elitarnego Trenera Przygotowania Motorycznego dowiesz się, jak tworzyć treningi, które naprawdę działają. Poznasz metody monitorowania postępów, dzięki którym Twoi podopieczni osiągną swoje cele treningowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj techniki dostosowywania planów treningowych do unikalnych potrzeb każdego podopiecznego. Zrozum, jak utrzymać równowagę między intensywnością treningu a regeneracją, by maksymalizować efekty. Naucz się interpretować wyniki i dostosowywać programy treningu przygotowania motorycznego na podstawie zebranych przez ciebie konkretnych danych. Dzięki temu Twój trening będzie bardziej precyzyjny i dostosowany do indywidualnych celów Twoich podopiecznych sportowców.

Programowanie Treningu Przygotowania Motorycznego

Czy wyobrażasz sobie możliwość kreowania treningów, które nie tylko przewidują postępy, ale także efektywnie wpływają na tempo budowy zdolności motorycznych Twoich podopiecznych? Nasz moduł kursu Trenera Przygotowania Motoeycznego to dla Ciebie wyjątkowa okazja, aby opanować sztukę periodyzacji treningu oraz perfekcyjnego programowania. 🎯 Dlaczego ten/nasz moduł jest niezastąpiony? Po pierwsze: Poznasz tajemnice periodyzacji, czyli doskonałej organizacji treningu w czasie. Dzięki temu Twój plan treningowy będzie jak zegar, precyzyjnie prowadzący do osiągnięcia celów. Po drugie: Opanujesz umiejętność precyzyjnego monitorowania i śledzenia postępów swoich podopiecznych. Dzięki temu plany treningowe będą dostosowywane na bieżąco, gwarantując maksymalną ich wydajność. Po trzecie Nauczysz się, jak manipulować intensywnością i objętością treningu, aby uzyskać najlepsze rezultaty w krótkim czasie. Dzięki wiedzy zawartej w module „Programowanie Treningu Przygotowania Motorycznego” nauczysz się tworzenia treningów, które są efektywne, innowacyjne i nieustannie prowadzące do osiągnięcia wymarzonych celów i sukcesu Twoich podopiecznych. Po czwarte: Po ukończeniu naszego kursu Trenera Przygotowania Motorycznego, staniesz się specjalistą w programowaniu treningu, zdolnym do tworzenia planów, które pozwolą Twoim zawodnikom osiągnąć wymarzone cele z pewnością siebie oraz niezwykła skutecznością.

Justyna Ostrowska to jedna z najwybitniejszych postaci w świecie wychowania fizycznego i treningu personalnego. Absolwentka prestiżowych studiów dziennych I i II stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego AWF w Krakowie oraz studiów dziennych I stopnia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu AWF w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wiedzy o kulturze fizycznej dla Instruktorów Siłowni oraz Trenerów Personalnych, a także jest szkoleniowcem z wieloletnim stażem w treningu siłowo-szybkościowym.

Jako Trener Przygotowania Motorycznego, Medyczny Trener Personalny oraz Trener II klasy Lekkiej Atletyki- Justyna Ostrowska osiągnęła wspaniałe wyniki, prowadząc swoich Podopiecznych do szczytów swoich możliwości. Znana ze swojego indywidualnego podejścia do każdego z Podopiecznych, kieruje się bezpieczeństwem, precyzją oraz funkcjonalnością ćwiczeń, by pomóc im osiągnąć sukces i poprawić jakość swojego życia.

Jako była zawodniczka AZS AWF Kraków i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal oraz trójskoku, Justyna Ostrowska ma wyjątkową wiedzę i doświadczenie w dziedzinie sportu, które skutecznie wykorzystuje w swojej pracy z Podopiecznymi. Jej 7-letnie doświadczenie w treningu młodzieży oraz dorosłych jest nieocenione, a jej motto treningowe "Nie szkodzić" sprawia, że jej Podopieczni osiągają świetne wyniki, jednocześnie poprawiając swoje zdrowie i samopoczucie.

Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności czynią ją jednym z najlepszych trenerów i autorytetów w Polsce.

Justyna Ostrowska Szkoleniowiec Prezes Elitarnego Treningu

Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu- Michał Pietrzak to prawdziwy gigant w świecie kultury fizycznej. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla każdego, kto pragnie osiągnąć szczyty swoich możliwości fizycznych i budowy zdolności motorycznych w każdej dyscyplinie sportu. Dr Michał Pietrzak to były szef działu medycznego i nauk o sporcie w TSP Podbeskidzie Bielsko-Biała, a obecnie to Prezes Śląskiego Centrum Fizjoterapii w Katowicach. Dr Michał Pietrzak to autorytet w dziedzinie rehabilitacji ruchowej, reedukacji wzorców ruchowych, ćwiczeń korekcyjnych oraz przede wszystkim indywidualizacji każdego aspektu treningu sportowego i treningu personalnego.

Dr Michał Pietrzak jest jednym z niewielu osób w Polsce, którzy posiadają nkiezwykle szerokie spektrum kompetencji, wiedzy i umiejętności z zakresu treningu i rehabiliacji ruchowej, zapewniającej progres sportowy oraz rozwoju poziomu sprawności fizycznej każdemu sportowcowi, pacjentowi oraz klientowi personalnemu. To wszystko dzięki ukończeniu studiów magisterskich na wydziale wychowania fizycznego oraz fizjoterapii oraz studiów doktoranckich na najlepszej w Polsce Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. To wszystko miało miejsce w trakce bardzo owocnej kariery sportowej dr Michała Pietrzaka, w trakcie której dwukrotnie reprezentował nasz kraj podczas igrzysk olimpijskich (Podczas XXXI Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro wywalczył 7-me miejsce), 5-cio krotnie zdobywał medale Mistrzostw Europy oraz medal Letniej Uniwersjady. Współpracujący z nim zawodnicy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy, wielokrotni medaliści Mistrzostyw Polski wielu dyscyplin sportu, klienci personalni oraz pacjenci.

Obecnie Dr Michał Pietrzak jest Prezesem Śląskiego Centrum Fizjoterapii, gdzie każdego dnia dzieli się swoim niezwykle bogatym doświadczeniem i wiedzą, pomagając zawodnikom w osiąganiu najwyższych celów w sporcie, klientom personalnym podnieść komfort życia i wyrzeźbić ciało a pacjentom pozbyć się dolegliwości bólowych oraz zreedukować wzorce ruchowe.

Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu- Michał Pietrzak

Klaudia Stolarska to niezwykle utytułowany i doświadczony szkoleniowiec, który posiada wiele certyfikatów i specjalizacji z zakresu treningu personalnego, terapii ruchowej oraz przygotowania motorycznego. Jest cenionym specjalistą w dziedzinie niwelowania wpływu słabych ogniw w sprawności fizycznej swoich klientów oraz współpracujących z nią sportowców na poziomie elite.Klaudia kieruje się zasadą, że usprawnianie stanowi podstawę jej pracy, a treningi mają na celu reedukację wzorców ruchowych.

Jej profesjonalizm i skuteczność w pracy zostały docenione przez wielu klientów personalnych oraz sportowców, którzy z powodzeniem osiągają swoje cele pod jej okiem. Klaudia jest mentorem wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz finalistów Mistrzostw Świata. Jej wiedza oraz umiejętności są nieocenione w branży treningowej, a jej podejście indywidualne do każdego klienta sprawia, że jest ona jednym z najbardziej cenionych szkoleniowców w swojej dziedzinie.

Klaudia Stolarska Szkoleniowiec

Szkoleniowcem w Elitarnym Treningu, odpowiadającym za szkolenia z zakresu wiedzy o fizjoterapii jest mgr. Jakub Cieniawski 👏

✅Kuba to doświadczony fizjoterapauta, szkoleniowiec i właściciel nowoczesnego centrum rehabilitacji RehAbility Jelenia Góra ✅Kuba na co dzień spełnia się w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz bólowymi. ✅Ogromnym doświadczeniem, które wpłynęło na pracę Jakuba, była funkcja głównego fizjoterapeuty reprezentacji Polski w Polskim Związku Bobslei i Skeletonu, gdzie otaczał się specjalistami z całego świata, z dziedziny fizjoterapii sportowej. ✅Kuba jest obecnie certyfikowanym Instruktorem w FRSC w akupunkturze Master Tung

Klaudia Stolarska Szkoleniowiec
Photo of the day
PROF. DR HAB. Janusz Iskra
Photo of the day
Monika Szczęsna
Photo of the day
Piotr Łącz
Photo of the day
DR HAB. Krzysztof Przednówek PROF nadzw.
Photo of the day
DR n Med. Paweł Gwiazdoń
Photo of the day
DR HAB. n Med Adam J.Białas PROF nadzw